PRODUKTY

Novinky

PRERUŠENIE EXPEDÍCIE A PREVÁDZKY GUNNEX – SLATINSKÁ 2727/236, BELUŠA

Vážení obchodní partneri,

z dôvodu rekonštrukčných prác prebiehajúcich v areáli našej spoločnosti GUNNEX SK, na adrese: Slatinská 2727/236 (administratíva), Slatinská 1726 a 1718 (skladové haly), bude náš areál dňa 31.07.2020 (piatok) uzavretý a nebude možná expedícia tovaru prostredníctvom zmluvných prepravcov, ani osobný odber tovaru.
Všetky objednávky prijaté v tento deň budú postupne vybavené od pondelka 03.08.2020.
Zákaznícky servis a fakturačné oddelenie Vám však budú k dispozícii.

Ďakujeme Vám za porozumenie.

Čtěte více »

INFORMÁCIA O DORUČOVANÍ V SÚVISLOSTI S KORONAVÍRUSOM

Vážení zákazníci,

každého z nás sa nejakým spôsobom dotkla aktuálna situácia s COVID-19, ktorá v prvom rade ohrozuje naše zdravie a v druhom rade spôsobuje veľa komplikácií. Sme radi, že môžeme neprerušene fungovať a vynakladáme maximálne úsilie, aby sme pre Vás vedeli zabezpečiť dostatok tovaru a tiež jeho rozvoz po Slovensku.

V rámci našej spoločnosti sme prijali veľa opatrení, aby sme v prvom rade chránili zdravie našich zamestnancov a zabránili šíreniu koronavírusu. Vaše objednávky vybavujeme tak, ako doposiaľ, ale vzhľadom na zvýšený nárast objednávok sa aj pri maximálnej snahe môže ich doručenie natiahnuť na 3-4 dni (kolegovia zo zákazníckeho servisu Vás priebežne informujú). Radi sa vrátime k štandardnému doručovaniu, akonáhle to situácia dovolí.

V prípade, že máte nejakú zákazku – stavbu, kde sa čaká súrne na nejaký tovar od nás – prosím kontaktujte zákaznícky servis, pokúsime sa to riešiť individuálne.

Za pochopenie a trpezlivosť Vám vopred ďakujeme a prajeme pevné zdravie.

Čtěte více »